‘ASLINDA BEN ‘ SEMİNERİ

Derneğimizin Genel Merkezinde Sn. Pınar Sayan’ın katılımlarıyla ‘ Aslında Ben ‘ konulu seminerimizi gerçekleştirdik. Katılan herkese çok teşekkür ederiz.

DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ KONFERANSI

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü konulu konferansımızı gerçekleştirdik! Dernek genel merkezimizde Avukat Fırat Çiçek katılımıyla gerçekleştirdiğimiz konferansta Türkiye ve dünyada çocuk haklarına ilişkin bilgiler edindik.

KIZÇEV 4 YAŞINDA

KIZÇEV 4 YAŞINDA! 18 Ekim 2018’de kurduğumuz Kız Çocukları Eğitim Derneği’nin bugün dördüncü yılını kutladık.Hayallerimizin peşinden giderek çıktığımız bu yolda kız çocuklarımızın akademik başarılarının yanı sıra sosyal yaşantılarına da katkı sağlayarak büyük bir aile olduk. Bu anlamlı günde bizi yalnız bırakmayıp yanımızda olan herkese çok teşekkür ederiz.

FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜ’NÜ YEŞİLE BOYADIK

KIZÇEV olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar birçok kız öğrencinin hayatına dokunduk. Hedefimiz toplumsal fayda sağlayarak kız çocuklarımızın kendi gücünü keşfederek güçlenmelerini sağlamak bunun için de birçok farkındalık çalışması yapmaktayız. Bu yıl 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’nde farkındalık yaratmak amacıyla Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü logomuzun rengi olan yeşil renkle aydınlattık.

KIZÇEV DÜNYA KIZ ÇOCUKLARI GÜNÜ’NÜ KUTLADI

11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’nü KIZÇEV’de şenliklerle kutladık.Bu anlamlı günde kız çocuklarımız için iyi dileklerde bulunup,uçurtmalarımızla gökyüzünü süsledik. Dünyanın her yerinde yaşanılan toplumsal cinsiyet eşitsizliğine karşı var olmaya devam eden kız çocuklarımızın;sosyal,kültürel,ekonomik olarak insana yakışır bir hayat sürmeleri için KIZÇEV olarak var olmaya devam edeceğiz.

MUM ATÖLYESİ

KIZÇEV’in öğrencileri için yapmış olduğu sanat atölyelerine bugün bir yenisini daha ekledik. KIZÇEV bugün mum atölyesindeydi. Güzel kokulu,bol renkli bir gün geçirdik.

BEYOĞLU/GALATA GEZİSİ

Beyoğlu’ndan KIZÇEV geçti.Tarihin izini sürdüğümüz güzel bir gezimizden hatıra💫

DÜNYA İNSANİ YARDIM GÜNÜ ETKİNLİĞİ

19 Ağustos Dünya İnsani Yardım Günü bir kutlama günü değil bakmak ve duymak için güzel bir gün. Bugünü anmak, içinde bulunduğumuz dünyaya iyilik yaymak için biz de KIZÇEV olarak Çorbada Tuzun Olsun Derneği ile birlikte gıda dağıtımında bulunduk, kendilerine bize bu imkanı sağladıkları için teşekkür ederiz. Sosyal faydamızın daha da artacağı, güzel bir dünya için hep birlikte azim ve fedakarlıkla çalışacağız.

KONUŞMA KULÜBÜNDE’YİZ

Düzenli olarak devam eden gönüllü eğitimlerimizden bir tanesi İngilizce odaklı konuşma kulübüdür. English Spoken Cafe konuşma kulübünün kurucusu Altan Çarıkçıoğlu tarafından verilen eğitim ile öğrencilerimizin uluslararası dünya standartlarında gelişimi hedeflenmektedir. Karşılıklı diyaloglar ile yapılan çalışmalar her öğrencimizin; kendisini yabancı dil ile ifade edebilme özgüvenine ve bunu sürdürebilme yeteneğine olanak sağlamaktadır.

KIZÇEV PAİNTBALL’DA

KIZÇEV olarak gençlerimizle Paintball etkinliğimizi gerçekleştirdik. Gençlerimizin geleceğimize her daim ışık tutması dileğiyle12 Ağustos ‘Uluslararası Gençlik Günü’ kutlu olsun.

EKİP ARKADAŞI ARIYORUZ.

Genel Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında tecrübe sahibi Etkili yazılı ve sözlü iletişime sahip Kütüphane veri tabanı programlarını etkin bir şekilde kullanabilen   İş Tanımı Proje bazlı ( 3 Aylık ) Kütüphanecilik kurallarına göre kitapların katalog ve tasnifini yapmak Kitap fişlerini fiş kataloguna yerleştirmek Yeni kitap listesinin oluşturulması ve temin edilmesi Cilt bütünlüğü sağlanan yayınların ciltlenmesi için hazırlık işlemlerini…

5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde Belgrad Ormanı’ndaydık.

Kız Çocukları Eğitim Derneği olarak, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde Belgrad Ormanı’nda çöp toplayarak daha güzel bir dünya için adım attık. Etkinliğimize katılımlarıyla gücümüze güç katan tüm kadınlara teşekkür ederiz. Dünya Çevre Günümüz Kutlu Olsun!