YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Mehlika GÜRSOYLU

1982 yılında İstanbul’ da doğan Mehlika Gürsoylu, 1998’ de Ankara Çankaya Lisesini ve 2003’ de Afyon Kocatepe Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü bitirmiştir. 2003 den beri Mekanik Tesisat ve İklimlendirme sektöründe mesleğine devam etmektedir. Halen aynı sektörde faaliyet gösteren bir firmada Tedarik zinciri müdürü olarak görev almaktadır. 2018’ de Kadınların aile ve kariyer hayatlarında onların daha etkin söz sahibi olmalarını destekleyen Kızçev’in kurucu üyelerinden biri oldu.

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
Senem GÜNGÖR ÖZTÜRK
1982 yılı İzmir doğumlu Senem Güngör 2000 yılında Bornova Anadolu Lisesi(Almanca), 2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Makina Mühendisliği Fakültesi ve 2008 yılında da Ege Üniversitesi’nde yüksek lisansını bitirdikten sonra inşaat sektöründe dış ticaret, satış ve pazarlama alanlarında çalışmaya başlamıştır.  Aynı zamanda Dış Ticaret ve İktisat AÖF diplomaları bulunan Senem Güngör uluslararası sivil toplum kuruluşlarında birçok organizasyonda proje yöneticisi olarak çalışmış ve çalıştığı firmada Kalkınma Ajansı projesi yönetmiştir. Halen IoT ve bina bilgi teknolojilerinde uzmanlaşmış bir firmada ülke yöneticisi olarak çalışmaktadır. İki çocuk annesidir.
YÖNETİM KURULU SEKRETERİ
Suat GÜRSOYLU

1978 yılında Ankara’da doğan Suat Gürsoylu, Dış Ticaret ve İşletme bölümlerinden mezun olduktan sonra Maltepe Üniversitesi Tedarik Zinciri ve Lojistik bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Daikin A.Ş’de Tedarik Zinciri Departman Müdürü olarak iş hayatına devam eden Gürsoylu evli ve bir çocuk babasıdır.

YÖNETİM KURULU SAYMAN ÜYESİ
Mehrizat TOPRAK
1988 Diyarbakır doğumlu Mehrizat Toprak Lise mezunudur. Muhasebe sektöründe kendini geliştirmiştir. 2009-2014 yılında Karavil Grup Şirketler Grubunda Muhasebeci olarak görevini sürdürmüştür. 2014-2019 yılında Osmanoğulları Ltd.Şti.’nde Muhasebe ve Satış Destek departmanlarında katkılarını sağlamıştır. Evli,2 çocuk annesidir.
 YÖNETİM KURULU ÜYESİ
1976 Niğde Doğumlu olan Semih Koçak, Elektrik-Elektronik Mühendisidir. Yurtdışında birçok ülkede eğitim aldı ve proje müdürü olarak uluslararası firmalarda çalıştı. 2011 yılında Numeko Grup Şirketlerini kurdu ve şu an iş hayatına Yönetim Kurulu Başkanı olarak faaliyetlerine yurt içi ve yurtdışı devam etmektedir. Kendi misyonu da olan kadınların aile ve çalışma hayatlarında daha etkin söz sahibi olmalarının desteklenmesi için KIZÇEV yönetimine dahil oldu. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.
Semih KOÇAK

1976 Niğde Doğumlu olan Semih Koçak, Elektrik-Elektronik Mühendisidir. Yurtdışında birçok ülkede eğitim aldı ve proje müdürü olarak uluslararası firmalarda çalıştı.
2011 yılında Numeko Grup Şirketlerini kurdu ve şu an iş hayatına Yönetim Kurulu Başkanı olarak faaliyetlerine yurt içi ve yurtdışı devam etmektedir.
Kendi misyonu da olan kadınların aile ve çalışma hayatlarında daha etkin söz sahibi olmalarının desteklenmesi için KIZÇEV yönetimine dahil oldu. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.